Kassaaparaat

Kas kassaaparaati on võimalik müüa? Võimalik, kuid ainult siis, kui see kontrollitakse ja tavaliselt konkreetse tootja teenindusettevõtte kaudu, sest ainult nad on huvitatud kasutatud kassaaparaatide ostmisest. Me võime ikka veel lammutamiseks sularahaautomaati eraldada. Aga kui kassaaparaadi mehhanismid on palju sõbraliku meeleoluga, on lubatud seda müüa oma ettevõttele.

Registreerimiskviitungeid käsitlevates määrustes ei ole selgesõnalisi eeskirju, mis viitavad maksumaksja menetlusele maksuregistri majanduslike ülesannete täitmisel. Ükski kehtivatest eeskirjadest ei keela maksumaksjal müüa kasutatud kassaaparaati, milleks on selle kvaliteet. Selline ilmselge seisukoht on individuaalses tõlgenduses, mis registreeriti 23. augustil 2012, number ITPP1 / 443-662 / 12 / KM, milles Bydgoszczis asuva maksukolleegiumi direktor teatas, et pärast kassaaparaatide väljavõtmist kasumist ja kõik nimetatud vorminõuded õigusnormide kohaselt on kassaaparaadi määrus maksumaksja puhul. Seega ei ole tõkkeid asjaolule, et arutusel olevas olukorras võiks maksekasset tõesti hävitada või edasi müüa. Ja rakendamisel on näidatud, et keegi, välja arvatud tootja, on huvitatud kasutatud kassa ostmisest. Seejärel teeb seda asjaolu, et vaatlusmasin on eriotstarbeline vahend ning selle kujundus, toimimine ja ka maksumaksja kasutamise võimalus on väga täpselt kirjas krediidiühistute poolt välja toodud määrustes. Nende eeskirjade kaalukuse võib keskenduda ainult volitatud sisetootjatele ja üksustele, kes tegutsevad kassaaparaatide ühendusesiseses omandamises või importimises, kes on võimelised kinnitama keskasutuse asukohta, et nende sularahaautomaadid täidavad artiklis 11 sätestatud ülesandeid. 111 para. 6a ja kriteeriumid ning tingimused, mida nad peavad maksma. Seega, kui maksumaksja soovib kassaaparaati edasi müüa teisele isikule, oleks selle otsuse hindamine kohustuslik kassaaparaadiga, mis hindab kas kassaaparaat käibemaksuseaduses registreeritud nõuded ja võib-olla on oluline paigaldada uus maksumoodul.